​Для фестивалю «Різдвяна панчоха» у Житомирі діти виготовили 70 новорічних рукавичок і панчох

На пішохідній Михайлівській цього року безліч святкових локацій, одна з них – інсталяція із сімдесяти новорічних рукавичок та панчох. Їх власноруч виготовляли вихованці Житомирського центру творчості дітей та молоді та місцевих навчальних закладів. Сьогодні, 21 грудня, на ярмарку «Різдвяна панчоха», який проходить у місті вперше, учасники презентували свої роботи. Також в рамках свята для дітей проводили різноманітні конкурсу та ігри, а розважала усіх присутніх казковий персонаж Пеппі Довгапанчоха.
«Всі заклади освіти, хто цілими колективами, хто окремо, робили і чобітки, і панчохи, і рукавички. Ми їм за це дуже вдячні. Усі виконавці панчох отримують такі гарні подяки. Організували фестиваль департамент освіти і вони теж отримують подяку і такі гарненькі чашечки. Звичайно, усіх житомирян чекає ще концертна програма за участі творчих колективів закладів освіти та творчих колективів національних товариств міста Житомира, тому сьогодні буде весело, гаряче і яскраво», - розповіла провідний спеціаліст управління культури міської ради Яна Мірошниченко.
https://www.zhitomir.info/news_180181.html
​Для фестивалю «Різдвяна панчоха» у Житомирі діти виготовили 70 новорічних рукавичок і панчох ​Для фестивалю «Різдвяна панчоха» у Житомирі діти виготовили 70 новорічних рукавичок і панчох Reviewed by новини on грудня 22, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.