На Житомирщині посадовця лісгоспу викрили у хабарництві

Оперативники управління захисту економіки в Житомирській області Нацполіції та слідчі обласного управління СБУ під процесуальним керівництвом військової прокуратури Житомирського гарнізону задокументували злочинну діяльність службової особи.
За словами начальника управління Сергія Малини, у грудні 2018 року на території лісгоспу його працівники викрили місцевого мешканця у незаконній порубці деревини. За вчинення вказаних дій останньому загрожувала адміністративна відповідальність. «Проте, працівник, який викрив громадянина, запропонував йому «угоду». Громадянин надає йому 10 тисяч гривень неправомірної вигоди, а той – не помічає порушення», - повідомив Малина.
У межах кримінального провадження правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання службовою особою лісгоспу неправомірної вигоди за непритягнення громадянина до адміністративної відповідальності.
Увечері, 31 січня, фігуранта було затримано під час одержання частини обумовленої суми неправомірної вигоди, 7 тисяч гривень.
Раніше, майстер лісу отримав від громадянина ще 1,6 тисяч гривень.
Останній затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. 
Джерело:https://telegra.ph/Na-ZHitomirshchin%D1%96-posadovcya-l%D1%96sgospu-vikrili-u-habarnictv%D1%96-02-01
На Житомирщині посадовця лісгоспу викрили у хабарництві На Житомирщині посадовця лісгоспу викрили у хабарництві Reviewed by seller72 on лютого 03, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.