Житомирський волейбольний клуб «Житичі» пройшов до Суперліги

ВК «Житичі» здобув дві перемоги у фіналі чемпіонату України з волейболу серед команд Вищої ліги та пройшов до Суперліги.
Матчі відбулися 12-14 квітня у Житомирі.
З рахунком 3:0 житомирська команда обіграла харківський «Локомотив» та хмельницький «Новатор-2». За результатами ігор «Житичі» стали чемпіонами Вищої ліги та перейшли до Суперліги.
Урочиста церемонія нагородження відбулася сьогодні, 14 квітня, за участю голови обласної ради Володимира Ширми та начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлани Гресь.
«Від імені голови облдержадміністрації Ігоря Гундич вітаю сьогоднішніх переможців. Приємно, що і жіноча, і чоловіча волейбольні команди Житомирщини досягли такого високого рівня. Бажаємо вам подальших перемог і рухатися тільки вперед», – зазначила Світлана Гресь.
«Ми сьогодні зробили те, про що мріяли три роки тому – стати найкращими і найсильнішими, відродити волейбольну славу Житомирщини. І нам це вдалось. І тепер дві житомирські команди – «Полісся» і «Житичі» - увійшли до волейбольної еліти України. Вони перемогли у Вищій лізі і завоювали путівку до Суперліги. Дякую усім гравцям та тренерам за наполегливість та професіоналізм! Дякую усім, хто допомагав здійснити мрію наших команд», - сказав Володимир Ширма.
Житомирський волейбольний клуб «Житичі» пройшов до Суперліги Житомирський волейбольний клуб «Житичі» пройшов до Суперліги Reviewed by seller72 on квітня 17, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.