Як депутати Олевської ОТГ ходили на сесії у 2018 році?

Днями минув ще один рік роботи Олевської міської об’єднаної територіальної громади. В цей день 2 роки тому відбулось перше засідання сесії міської ради у новому форматі.
 У попередньому році знову відбулися зміни у складі депутатського корпусу, передає olevsk-gromada.gov.ua. Депутат від партії «Наш край» Олег Рудницький достроково склав свої повноваження. Його місце зайняла наступний за черговістю кандидат в депутати від відповідної партії – Оксана Горпинич. Це вже другий депутат від ОТГ, який склав свої повноваження – у 2017 році депутата від «Народного контролю» Володимира Катинського замінив Микола Смик.
 У 2018 році відбулось 15 пленарних засідань сесії міської ради, жодне з яких не відбулося у повному складі депутатського корпусу. Втім, три депутати мають 100% явку на всі сесії у 2018 році: Микола Атанов («Батьківщина»), Ярослав Іванченко («Наш край») та Олег Ковальчук («Народний фронт»).
 У 2017 році 100% явку мав також Віталій Шейко («Солідарність»), секретар міської ради, проте у 2018 році він не був присутнім на двох засіданнях з 15. Серед нових «відмінників» – Ярослав Іванченко. Але варто зазначити, що в даному скликані є два депутати, які не пропустили жодної сесії за 2 роки: Микола Атанов та Олег Ковальчук.
 Всього одне пропущене засідання за весь 2018 рік у депутатів: Станіслава Бідюка («Українська народна партія»), Руслана Вербельчука («Батьківщина»), Павла Демковича («Наш край»), а також у Оксани Горпинич («Наш край»), яка у статусі депутата була лише 3 сесії за 2018 рік.
 Найбільше пропусків засідань сесії у двох депутатів: Володимира Халімончука та Леоніда Хомутовського, обидва від «Радикальної партії Олега Ляшка». Вони пропустили 11 засідань із 15 можливих. Цим самим депутати обійшли минулорічного «рекордсмена» з пропущених засідань сесій ради Валерія Повара («Солідарність»), який в цьому році пропустив 10 засідань.
 Також серед дев’яти депутатів, які пропустили більше 50% засідань знаходяться: Валерій Гарбовський («Наш край») – 53%, Сергій Гончар («Радикальна партія Олега Ляшка») – 67%, Віктор Осипчук («Солідарність») – 53%, Микола Смик («Народний контроль») – 60%, Василь Снігур («Українська народна партія») – 60%, Зеновій Фіц («Українська народна партія») – 53%.
 У Законі України «Про статус депутатів місцевих рад» йдеться: «Депутат місцевої ради зобов’язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить… У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, членом якої він є, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку».
 У розрізі відвідування засідань сесій по політичним партіям, найкращий показник у «Народного фронту» – всього 17% пропусків. Хороший показник також у «Батьківщини» – 21%, «Опозиційного блоку» – 24% та «Нашого краю» – 25%. Середину рейтингу зайняла «Солідарність» – в 36% пропусків. Погано відвідували сесії «Українська народна партія» – 40% та «Народний контроль» – 44%. Найгірше засідання відвідували депутати від «Радикальної партії Олега Ляшка», у яких відсоток пропусків сягнув майже половини засідань – 49%. У даному рейтингу враховується середнє значення всіх пропусків кожного депутата, що пройшов до ради від відповідної політичної сили.
 Про те, як депутати Олевської міської ради ходили на сесії раніше, у 2017 році читайте за посиланням.

Джерело:https://telegra.ph/YAk-deputati-Olevskoi-OTG-hodili-na-ses%D1%96i-u-2018-roc%D1%96-01-26
Як депутати Олевської ОТГ ходили на сесії у 2018 році? Як депутати Олевської ОТГ ходили на сесії у 2018 році? Reviewed by seller72 on січня 28, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.