У ЖИТОМИРІ ВИХОВАТЕЛЬКА ДИТСАДКА КРАЛА ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ В ДІТЕЙ

Прикраси жінка знімала, поки діти спали, і в той же день здавала їх до ломбардів, виручаючи 200-300 гривень.
гривень.
Про
це інформує Нацполіція України в області.
“Ми отримали відомості про те, що в одному із дошкільних навчальних закладів м. Житомира хтось краде у дітей ясельної групи золоті прикраси. Тож у ході перевірки цієї інформації і вдалося викрити причетну до низки подібних фактів особу”, – розповів начальник Управління карного розшуку ГУНП Житомирщини Олександр Петрущенко.
Правоохоронці зібрали свідчення батьків маленької вихованки дитсадка. Їх дитина повернулась додому без однієї сережки. Батьки спершу вирішили, що дівчинка могла десь загубити прикрасу, проте потім сталось іще кілька подібних випадків повернення дітей додому без підвісок на ланцюжку або лише з однією прикрасою на вушках, що й викликало підозри.
23-річна вихователька дитсадка свою вину визнала. За її словами, на вчинення злочинів її штовхнули борги. Прикраси вона знімала, поки діти спали, і в той же день здавала їх до ломбардів, виручаючи 200-300 гривень.
Нині поліцейські підозрюють жінку у причетності до принаймні 5 подібних фактів. Кримінальне провадження відкрито за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
За чинним законодавством горе-виховательці може загрожувати покарання – від піврічного арешту до 5 років позбавлення волі.

Джерело:http://korektno.com.ua/u-zhytomyri-vyhovatelka-dytsadka-krala-zoloti-prykrasy-v-ditej/
У ЖИТОМИРІ ВИХОВАТЕЛЬКА ДИТСАДКА КРАЛА ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ В ДІТЕЙ У ЖИТОМИРІ ВИХОВАТЕЛЬКА ДИТСАДКА КРАЛА ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ В ДІТЕЙ Reviewed by seller72 on грудня 30, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.