У Житомирській області завершилися збори резервістівЯк повідомили в прес-службі командування, тренування тривали протягом двадцяти днів.
Більшість резервістів - учасники бойових дій на Донбасі.
Відзначається. що майже всі резервісти в поточному році вже проходили подібні збори в своїх військових частинах, брали участь в бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою та десантуванням.
Нинішні збори почалися з комплексного заняття із дотримання заходів безпеки під час практичних занять з бойової підготовки.
З огляду на стислі терміни підготовки, заняття проходили в досить насиченому і десантному ритмі. Резервісти підвищували власні практичні навички під час занять з вогневої, інженерної, технічної, спеціальної, повітряно-десантної підготовки і тактичної медицині.
Резервісти відпрацювали безпарашутне десантування з гвинтокрилів Мі-8 за допомогою спеціального обладнання Адаптер-1М. Під час занять з психологічної підготовки військовозобов'язані тренувалися долати "танкобоязнь": проходили обкатку танками, тренувалися в їх знищенні ручними протитанковими гранатами.
У фіналі тренувань резервісти здали заліки з усіх предметів підготовки.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/desantniki-rezervisti-zavershili-zbori-v-zhitomirskij-oblasti-2515270.html

У Житомирській області завершилися збори резервістів У Житомирській області завершилися збори резервістів Reviewed by новини on грудня 26, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.