Навчитися керувати тролейбусом можна на комп'ютері: як працює ефективний метод

Навчитися керувати тролейбусом можна на комп'ютері: як працює ефективний метод

У Житомирі студент місцевого технологічного університету створив комп’ютерний симулятор керування тролейбусом. Робив його для свого навчання, а зрештою отримав унікальний та передовий винахід.
Симулятор – це не лише гра, а й досить ефективний метод навчання майбутніх водіїв "рогатих".
Тепер можна навчитися керувати тролейбусом на комп'ютеріCимулятор керування тролейбусом – це дипломна робота Владислава Ващенка. Він - студент факультету комп’ютерних технологій Житомирського технологічного університету. На створення такої гри студент витратив кілька років.
Тепер можна навчитися керувати тролейбусом на комп'ютері
У симуляторі Влад використав прототип реального тролейбуса радянського зразка "ЗІУ" – таких на вулицях Житомира найбільше. Сам симулятор максимально наближений до реальності – аби зрушити із місця треба як і в реальності підняти струмоприймачі та увімкнути всі необхідні системи.
Дипломна робота вразила не лише наукового керівника Владислава, а й весь університет.
Вона містить гарне наукове підґрунтя, є моделі, які визначають рівень і оцінки для нашого симулятора. Сучасна технологічна платформа Unity 3D, а взагалі вона є технічно сучасною та дуже корисною розробкою, навіть дозволяє популяризувати саме цей вид транспорту, дозволяє популяризувати цю професію,
– відповіла завідувачка кафедри Інна Сугоняк.
Розробку Владислава вже оцінили і водії тролейбусів. Микола Мельник за кермом рогатого вже більше 20 років, у далекому 1995-ому році навчався водінню за книжками та плакатами. Тепер по-хорошому заздрить майбутнім водіям, адже навчання на симуляторі в рази швидше та простіше.
Симулятор керування тролейбусом
Симулятор керування тролейбусом
Можна сказати, що на 70% водій вже буде готовий, тобто йому набагато легше керувати тролейбусом, тому що він вже це якби проходив трошки, він вже знає, який потрібно радіус та як під’їхати до зупинки,
– наголосив водій тролейбуса Микола Мельник.
Сам розробник, тим часом, вже взявся вдосконалювати свій винахід. "Хочеться додати якихось елементів для пейзажу, тобто, щоб не тільки дорога була, а ще будинки і та різні маленькі об’єкти – ларьки, знаки тощо", – додав розробник Владислав Ващенко.
Розробкою студента вже зацікавились у житомирському трамвайно-тролейбусному управлінні. З наступного року, його використовуватимуть для підготовки водіїв тролейбусів.
Джерело:https://24tv.ua/navchitisya_keruvati_troleybusom_mozhna_na_kompyuteri_yak_pratsyuye_efektivniy_metod_n1085367
Навчитися керувати тролейбусом можна на комп'ютері: як працює ефективний метод Навчитися керувати тролейбусом можна на комп'ютері: як працює ефективний метод Reviewed by seller72 on грудня 27, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.