План новорічних заходів у Житомирі

25 грудня на майдані ім. С.П. Корольова з 15.00 до 18.00 години за Григоріанським календарем житомиряни святкуватимуть Різдво Христове в цей день відбудеться спільна молитва, виконання різдвяних пісень, розіграш різдвяної лотереї, вистава-вертеп, інтерактивні танці, хороводи, виступ гурту «Music life band». Святкування розпочнеться о 15:00 на вулиці Михайлівській.

В ніч 31 грудня на 1 січня 2019 року на майдані ім. С.П. Корольова з 22.00 до 03.00 години в новорічну ніч: виступ Кавер бенду «Світ Sugar» та Альони Апалькової, мистецької формації «Вулба», Житомирської студії вогню «Дім Сонця» та багато іншого в казкову новорічну ніч!

7 січня з 14.00 до 20.00 години «Зіркова хода» та святкові заходи з нагоди Різдва Христова. «Зіркова хода» відбудеться за маршрутом: Замкова гора – вулиця Кафедральна – вулиця Перемоги – вулиця Грушевського – вулиця Покровська – вулиця Михайлівська – майдан імені С.П. Корольова. Також в програмі святкувань виступ ансамблю національного обряду «Родослав», спільна молитва та виконання колядок.

13 січня на майдані ім. С.П. Корольова з 15.00 до 20.00 години відбудеться Свято Василя або Старий Новий рік, фольклорний фестиваль «Маланка-фест». В програмі: карнавальна хода із щедрівками, конкурс між маланкарями, щедрувальні святки з Маланкою, спалення Дідуха та багата кутя. На звершення на вас очікує святкова концертна програма.

http://zt-news.org.ua/index.php?newsid=14176


План новорічних заходів у Житомирі План новорічних заходів у Житомирі Reviewed by новини on грудня 25, 2018 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.