У Житомирі родину з 12 дітьми хочуть виселити з квартири через "нових власників"

У Житомирі багатодітну родину з 12 дітьми можуть лишити просто неба. Несподівано на їхнє помешкання з'явилися інші власники. 
Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.
Все своє життя багатодітна родина буквально тулилася у двокімнатній квартирі. Для отримання цієї квартири, площа якої близько сотні метрів квадратних, сім'я 13 років стояла у черзі і переїхала одразу, як отримала ордер від міськради.
Несподівано після новосілля до родини завітав невідомий, який заявив, що квартира належить йому. Згодом він зник, але через два роки надійшло рішення суду. Виявилося, що у квартирі прописана пенсіонерка 87 років, а її опікун почав судитися і переміг за рішенням суду першої інстанції. Сусіди пенсіонерку ніколи не бачили, коли квартира стояла пустою, а чоловік заходив.
У міськраді впевнені, що це типова шахрайська схема. Ситуацію прокоментував міський голова Житомира Сергій Сухомлин.
Так званий власник від коментарів відмовляється, не говорить і його адвокат. Проте у міськраді впевнені, що квартира лишиться за багатодітною родиною, бо вона не приватизована, а належить місту. Відповідно після будь-якого рішення суду місто знову виділить її Бодомерам.

Джерело:https://telegra.ph/U-ZHitomir%D1%96-rodinu-z-12-d%D1%96tmi-hochut-viseliti-z-kvartiri-cherez-novih-vlasnik%D1%96v-01-20
У Житомирі родину з 12 дітьми хочуть виселити з квартири через "нових власників" У Житомирі родину з 12 дітьми хочуть виселити з квартири через "нових власників" Reviewed by seller72 on січня 21, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.