Житомир вперше прийматиме Всеукраїнські змагання з роликового спорту

2 березня 2019 року у Житомирі відбудеться другий етап Кубку України з фігурного катання на роликах, Чемпіонат міста Житомира. 
До 5 лютого триває онлайн-реєстрація. До участі запрошуються лише члени Федерації роликового спорту.
Як поінформували житомирські тренерки Ірина та Ксенія Устимович, змагання такого рівня з фігурного катання на роликових ковзанах Житомир прийматиме вперше. "Наші спортсмени вже двічі були учасниками подібних змагань. І ми запросили Президента ГО "Всеукраїнська Ліга фігурного катання на роликових ковзанах" Тамару Цимбал провести наступне - у нашому місті", - розказала Ксенія.
Організатори заходу – ГО "Всеукраїнська Ліга фігурного катанння на роликових ковзанах", ГО «Ліга фігурного катання на роликових ковзанах в Житомирській області», ICE&ROLLER SYMPHONY за підтримки Української федерації роликового спорту та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Відділення НОК в Житомирській області.
https://www.0412.ua/news/2284503/zitomir-vperse-prijmatime-vseukrainski-zmaganna-z-rolikovogo-sportu
Житомир вперше прийматиме Всеукраїнські змагання з роликового спорту Житомир вперше прийматиме Всеукраїнські змагання з роликового спорту Reviewed by новини on січня 28, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.