У Житомирі за участі міністра презентували громадську спілку «Ветерани Російсько-Української війни Житомирщини»

Сьогодні, 28 січня, у приміщенні Будинку Ветеранів відбулась зустріч Міністра у справах ветеранів України Ірини Фриз із головами громадських організацій міста та області. У заході також взяли участь представники міської та обласної влади.

На початку зустрічі всім присутнім презентували новостворену громадську спілку «Ветерани Російсько-Української війни Житомирщини».

Голова спілки Сергій Артьомов розповів, що ідея створення організації, де комунікуватимуть ветерани виникла давно.

«Нарешті, ми створили спілку, яка допомагатиме вирішувати нагальні питання ветеранів. Ми маємо голову та правління, яке відповідатиме за роботу спілки та її напрями. На сьогоднішній день нами напрацьовано плани на перших три місяці», - сказав Сергій Артьомов.

Міністр у справах ветеранів України Ірина Фриз привітала всіх присутніх: «Вітаю всіх! Надзвичайно приємно, що ми знайшли час та можливість для того, щоб зустрітись та отримати якісну комунікацію в ході нашого спілкування. Для мене важливо, щоб кожен з вас отримав відповіді на питання, які вас турбують та разом з вами ми знайшли шляхи їх вирішення».

Зокрема, питання до Міністра стосувались працевлаштування ветеранів, психологічної реабілітації бійців, іноземних бійців, які захищають кордони України, отримання земельних ділянок та житла учасниками АТО.

RuporZT


У Житомирі за участі міністра презентували громадську спілку «Ветерани Російсько-Української війни Житомирщини» У Житомирі за участі міністра презентували громадську спілку «Ветерани Російсько-Української війни Житомирщини» Reviewed by новини on січня 28, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.