На Житомирщині поліція затримала групу вимагачів

Увечері 2 січня у м. Бердичеві оперативники кримінальної поліції та спецпризначенці КОРДу ГУНП в Житомирській області затримали трьох місцевих жителів під час передачі витребуваного надуманого боргу з бердичівлянки. Триває досудове розслідування.
Близько 20 години по вул. Шевченка у м. Бердичеві оперативники управління карного розшуку та бійці КОРДу затримали трьох осіб, обґрунтовано підозрюваних у вимаганні.
 – Усі троє – місцеві жителі віком від 25 до 35 років, раніше притягувались до кримінальної відповідальності за тяжкі злочини. Їх протиправну діяльність ми документували певний час. Наразі відомо, що вказані особи під приводом надуманих боргових зобов’язань вимагали 12 тисяч гривень у місцевої жительки, погрожуючи та подекуди застосовуючи фізичну силу, - повідомив начальник УКР ГУНП Житомирщини Олександр Петрущенко.
 © Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/rezonans/na-zhitomirshhini-policziya-zatrimala-grupu-vimagachiv/


На Житомирщині поліція затримала групу вимагачів На Житомирщині поліція затримала групу вимагачів Reviewed by новини on січня 08, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.