На Житомирщині дільничні офіцери поліції вдосконалюють професійні вміння

На базі Житомирського відділення навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ стартували курси підвищення кваліфікації для дільничних поліцейських. Навчальний процес передбачає вивчення новацій у законодавстві та закріплення умінь практичного застосування правових норм у повсякденній діяльності поліцейського.
Проходження курсів підвищення кваліфікації передбачено Законом України «Про Національну поліцію». Відтак щотри роки кожен поліцейський вдосконалює свої професійні знання та вміння за відповідним напрямом діяльності.
Нині навчання проходять дільничні поліцейські з різних районів області, а також колеги з Чернігівщини.
Упродовж двох тижнів вони будуть працювати над удосконаленням власних знань і навичок. Зокрема, «шерифи» закріплять знання з адміністративного та кримінального кодексів, опрацюють зміни у законодавстві, вивчать різні форми роботи з органами влади та місцевого самоврядування, громадськими формуваннями та організаціями, населенням, відпрацьовують ефективний алгоритм дій у типових та надзвичайних ситуаціях тощо.
Підсумком навчань стане тестове випробування, від успішності складання якого залежить отримання відповідних сертифікатів.
Загалом упродовж січня-липня курси підвищення кваліфікації пройдуть близько двохсот дільничних офіцерів поліції. 

Джерело:https://telegra.ph/Na-ZHitomirshchin%D1%96-d%D1%96lnichn%D1%96-of%D1%96ceri-pol%D1%96c%D1%96i-vdoskonalyuyut-profes%D1%96jn%D1%96-vm%D1%96nnya-01-29
На Житомирщині дільничні офіцери поліції вдосконалюють професійні вміння На Житомирщині дільничні офіцери поліції вдосконалюють професійні вміння Reviewed by seller72 on січня 31, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.