У Житомирі юні вартові правопорядку закликали торговців не продавати дітям алкоголь і тютюн

Спільна акція поліцейських ювенальної превенції та юних помічників правоохоронців пройшла у центрі Житомира – на різдвяному ярмарку та у навколишніх торгівельних закладах. Продавцям нагадали про відповідальність і вручили відповідні наліпки.
4 січня юні вартові правопорядку Житомирщини долучилися до профілактичного рейду працівників ювенальної превенції поліції торгівельними закладами, розташованими у центрі міста.
– У святкові дні ювенальні інспектори націлені у тому числі й на попередження фактів продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Така робота актуальна ще й тому, що зараз у школярів тривають зимові канікули й вони, у переважній більшості, самостійно організовують свій відпочинок і розваги у місті, - розповіла начальник відділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.
Відтак профілактичні візити поліцейські та їх юні помічники здійснили у низку магазинів та по торговим яткам різдвяного ярмарку. Правоохоронці спілкувались із продавцями та нагадували про передбачену відповідальність за продаж дітям алкоголю та цигарок. Юні вартові, у свою чергу, також закликали торговців дотримуватись чинного законодавства, і допомогли розмістити на видних місцях у приміщеннях відповідні попереджувальні наліпки.
Нагадаємо, що у Житомирі у святкові дні поліцейські активізували превентивну роботу серед населення. 
Відділ комунікації поліції Житомирської області
 © Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/z-zhittya-policziji/u-zhitomiri-yuni-vartovi-pravoporyadku-zaklikali-torgovcziv-ne-prodavati-dityam-alkogol-i-tyutyun/


У Житомирі юні вартові правопорядку закликали торговців не продавати дітям алкоголь і тютюн У Житомирі юні вартові правопорядку закликали торговців не продавати дітям алкоголь і тютюн Reviewed by новини on січня 07, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.