Житомирщина займає 4 місце в Україні за відвідуванням туристами

Вперше Житомирщина посіла 4 місце серед областей України за кількістю туристів, які відвідали область у 2018 році.
 Такі дані надає Житомирський обласний туристичний інформаційний центр.
 За словами директора ТІЦу Василя Кравчука, Житомирщина вперше вийшла на такий високий показник у туристичній сфері.
 «За підсумками 2018 року Житомирщина вперше посіла 4 місце серед областей України за відвідуванням внутрішніх туристів. Такий високий показник маємо навіть попри те, що у нас зменшилась кількість номерного фонду у готелях на 12%. Незважаючи на це у нас збільшилась кількість туристів із 72 тисяч до 85,5 тисяч, а це ті люди, які залишились на ночівлю у готелях. Також на 16,2% зріс туристичний збір, який за рік на Житомирщині склав понад півмільйона гривень», – розповів Василь Кравчук.
 Найпопулярнішими туристичними місцями у 2018 році стали:
 - Музей космонавтики у м. Житомир;
 - Камінне село в Олевському районі;
 - Кляштор Босих Кармелітів у м. Бердичів;
 - Замок Радомисль у Раломишлі;
 Скеледром у с. Дениші Житомирського району.
 «Найбільше туристів на Житомирщині із Білорусії, Польщі, Ізраїлю та Італії. Цікаво те, що саме із Ізраїлю та Італії люди приїжджають до нас за медичним туризмом – на лікування зубів, спини тощо. Тому саме цей напрямок туризму нам потрібно розвивати», – акцентував керівник ТІЦу.
 Нагадаємо, що нещодавно понад 100 майстрів декоративно-прикладного мистецтва Житомирщини долучились до творчої зустрічі в ОДА.
Джерело:https://telegra.ph/ZHitomirshchina-zajmaye-4-m%D1%96sce-v-Ukrain%D1%96-za-v%D1%96dv%D1%96duvannyam-turistami-01-31

Житомирщина займає 4 місце в Україні за відвідуванням туристами Житомирщина займає 4 місце в Україні за відвідуванням туристами Reviewed by seller72 on лютого 02, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.