Телемедицину впроваджують у 5 медичних закладах Житомирщини

Телемедицина стала реальністю для лікарів у 5 медичних закладах області. Адже такий зв’язок допомагає сімейним лікарям спілкуватись із фахівцями вузької спеціалізації вторинного та третинного рівнів, встановлювати діагноз та визначити спосіб лікування.
На цьому наголосив під час інтерв’ю начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.
«На Житомирщині телемедицина – це вже реальність. Адже маємо перші її елементи. Телемедицина впроваджується у Житомирській обласній дитячій лікарні, Обласній клінічній лікарні ім. О.Гербачевського, Обласному діагностичному центрі, центрах ПМСД у Малині та Новій Боровій», – розповів Микола Суслик.
Саме завдяки телемедицині сімейні лікарі у сільській місцевості можуть напряму консультуватись із фахівцем вторинного або третинного рівня медзакладу області у режимі он-лайн. Незважаючи на відстань, лікарі через телезв’язок зможуть встановлювати діагноз і визначити спосіб лікування пацієнта.
Комп’ютерне обладнання та швидкісний інтернет – найважливіші елементи для впровадження телемедицини.
Нагадаємо, що нещодавно у ЦПМСД Новоборівської селищної ради відбувся перший сеанс телемедицини з лікарями обласної дитячої клінічної лікарні.

Джерело:https://www.ukr.net/#news/details/zhitomir/69170767/
Телемедицину впроваджують у 5 медичних закладах Житомирщини Телемедицину впроваджують у 5 медичних закладах Житомирщини Reviewed by seller72 on лютого 03, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.