54 нові автобуси, які придбали в області за 3 роки, забезпечують комфортний проїзд учням та вчителям

Однією з головних складових сучасної освіти є можливість та умови підвезення учнів до навчальних закладів. Аби забезпечити дітей із сіл якісною освітою, за минулі три роки на Житомирщині придбали 54 шкільні автобуси.
20 з них були закуплені у 2018 році. Вони автобуси забезпечують комфортний проїзд і учням, і вчителям до опорних закладів та закладів вищих ступенів.
Так, один з цих 20 нових автобусів отримала Лугинська ОТГ. На сьогодні він їздить за 4 напрямками та підвозить більше 120 учнів до опорного закладу – Лугинської гімназі ім. В.П.Фількова.
Разом з дітьми шкільним автобусом під’їжджають і вчителі, зокрема, на роботу у гімназію із села Літки добирається вчителька англійської мови Леся Лукиша.
За інформацією управління освіти і науки ОДА, щодня на Житомирщині підвозять 14,5 тисяч дітей до 369 навчальних закладів із 1010 населених пунктів.
100% дітей, які потребують підвезення до навчального закладу, ним забезпечені. В області є 274 шкільні автобуси, що складає 93% від потреби.

54 нові автобуси, які придбали в області за 3 роки, забезпечують комфортний проїзд учням та вчителям 54 нові автобуси, які придбали в області за 3 роки, забезпечують комфортний проїзд учням та вчителям Reviewed by seller72 on лютого 11, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.