У Житомирі відбудеться акція безоплатного добровільного донорства «Кров дарує небайдужий»

7 лютого, під час засідання 45-ї сесії Житомирської міської ради до житомирян звернувся головний лікар КУ “Житомирський обласний центр крові” Анатолій Чугрієв щодо того, що в місті існує проблема з недостатньою кількістю донорів та запропонував долучитись до корпоративного донорства. 

«Дякую за те, що надали мені можливість привернути увагу до надто важливої і соціальної проблеми – неможливості у достатній кількості забезпечення компонентами крові лікувальних закладів міста та області. Низькою і негативною є динаміка частки кількості донорів з числа студентів, на яку покладаються надії розвитку донорського руху в Україні. Сьогодні 90% донорів – це донори - родичі хворих, які здають при потребі», - зазначив Анатолій Чугрієв.

Він розповів, що змінити ситуацію в цій сфері допоможе соціальна реклама безоплатного добровільного донорства, покращення іміджу донорства крові та її компонентів серед населення в медіа просторі, корпоративне донорство, участь у добровільному донорстві студентів.

На сьогоднішній день потребу у донорській крові мають реанімаційне відділення, терапевтичні відділення, хірургічні відділення, які не забезпечені кров’ю в повному обсязі. До прикладу хірургічне відділення забезпечено лише на 22% від 100% потреби, а терапевтичне відділення на 25%.

У місті Житомирі потреба в донорах згідно заявки лікарень склала в 2018 році - 3208, а фактична кількість донорів - 2079.

http://zt-news.org.ua/index.php?newsid=14752

Результат пошуку зображень за запитом "донор"
У Житомирі відбудеться акція безоплатного добровільного донорства «Кров дарує небайдужий» У Житомирі відбудеться акція безоплатного добровільного донорства «Кров дарує небайдужий» Reviewed by новини on лютого 11, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.