На Житомирщині незабаром може з’явитися новий лісовий заказник місцевого значення

Відповідне рішення про створення лісового заказника місцевого значення в Олевському районі підтримали депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Засідання постійної комісії відбулося сьогодні, 4 лютого. Депутати розглянули ще низку питань, серед яких і звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами на теренах Житомирської області.

«Лісовий заказник місцевого значення «Сущанський» планується створити у Дочірньому підприємстві «Олевський лісгосп АПК».  Заказник займатиме територію 139,5 гектарів. На території майбутнього заказника проживають глушець та лелека чорний – червонокнижні птахи, також є рідкісні рослини», - зазначила начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Оксана Ревенко.

Члени комісії підтримали створення цього заказнику на території Житомирської області. За їх словами, має бути баланс між природно-заповідним фондом та видобуванням надр.

Джерело:http://oda.zt.gov.ua/na-zhitomirshhini-nezabarom-mozhe-z%E2%80%99yavitisya-novij-lisovij-zakaznik-misczevogo-znachennya.html
На Житомирщині незабаром може з’явитися новий лісовий заказник місцевого значення На Житомирщині незабаром може з’явитися новий лісовий заказник місцевого значення Reviewed by seller72 on лютого 05, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.