Націкавіші місця Житомирщини. Продовження


Соколовський кар'єр, Житомир

Соколовський кар'єр з'явився в Житомирі внаслідок затоплення гранітного кар'єру. Його глибина вражає – 100–110 метрів. Своєрідна кам'яна чаша була зроблена руками людини, а точніше спеціальною технікою та вибухівкою. Раніше тут видобували камінь, але років 25 тому його затопили, хоча сам завод досі продовжує свою діяльність. Дорога, якою граніт вивозили на поверхню, вилась спіраллю проти годинникової стрілки. Сьогодні цей підйом можуть оцінити тільки дайвери.
підйом можуть оцінити тільки дайвери. Соколовський кар'єр розташований на території, яка перебуває під охороною. Однак пройти до водойми можна без проблем. Охочих зануритися в холодну воду вистачає і влітку, і взимку. Тут бувають не тільки місцеві жителі, а й дайвери з інших міст. Крім глибини і хорошої видимості, водних туристів приваблює багаторівневе дно. А ще на виступах можна побачити декілька затоплених автомобілів. Із самого моменту затоплення містом ширилося безліч чуток про екскаватор, який не встигли підняти, коли вода почала наповнювати кар'єр, і залишили його на дні. Жоден із дайверів цю теорію не підтвердив.

Як доїхати

 До Житомира легко доїхати автобусом із Києва. Соколовський кар'єр розташований на околиці міста. Дістатися сюди можна на таксі або ж маршруткою №8 (зупинка «Гаражний кооператив»).

Джерело: https://ua.igotoworld.com/ua/poi_object/71652_sokolovskiy-karer.htm

Націкавіші місця Житомирщини. Продовження Націкавіші місця Житомирщини. Продовження Reviewed by seller72 on лютого 09, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.