Наступного року на околиці Житомира може з’явитися сміттєпереробний завод

Сміттєпереробний завод , за будівництво якого взялася приватна компанія, може з’явитися у Житомирі вже в наступному році.
Про це 22 лютого повідомла прес-служба Житомирської мерії з посиланням на міського голову Сергія Сухомлина.
Завод збираються збудувати на околиці Житомира. 26 липня 2018 року під час сесії міської ради ТОВ «МС Соціальний Проект» отримало дозвіл на розробку проекту землеустрою по відведенню 5 га землі на провулку Складському, 20.
8 листопада 2018 депутати міської ради передали компанії цю земельну ділянку в оренду на 20 років. 
За словами Сергія Сухомлина, на будівництво заводу місто не братиме кредиту і не витратить ні копійки з бюджету. Це дозволить утримати тариф на переробку сміття на рівні 70 гривень за тонну.
«Якщо місто бере кредит на будівництво такого заводу, то це десятки мільйонів гривень, які потрібно віддавати за рахунок бюджету. Відповідно і тариф на переробку сміття зростає. У Європі він на рівні 30 євро за тонну. У нас же немає кредиту і тариф становитиме 70 грн за тонну, що прописано в інвестиційній угоді, затвердженій сесією Житомирської міської ради. Це буде один з найнижчих тарифів в Україні. Проект вже зроблений, він зараз проходить екологічну експертизу»,– повідомив міський голова.
Наступного року на околиці Житомира може з’явитися сміттєпереробний завод Наступного року на околиці Житомира може з’явитися сміттєпереробний завод Reviewed by seller72 on лютого 24, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.