Слуги народу: у Новограді чиновників міськради пересадять на велосипеди

У Новограді-Волинському серйозного заговорили про те, щоб замінити легкові автомобілі міської ради на велосипеди. Про це стало відомо із розпорядження міського голови Віктор Весельського.
Відповідно до документу, Весельський зобов’язав керівників виконавчих органів міської ради «вжити заходи з розгляду та виконання пропозицій і зауважень депутатів міської ради», які були озвучені під час підготовки та проведення тридцятої сесії міської ради.
«З метою економії бюджетних коштів здійснити заміну легкових автомобілів виконавчих органів міської ради на велосипеди та залишити 2 автомобілі для відряджень», – йдеться у додатку до документу з посиланням на автора пропозиції, депутата Олександра Остапчука.
Окрім придбання велосипедів, у документі ще цілий ряд різного роду питань. Посадові особи до 12 квітня вже мають надати інформацію про виконання цього розпорядження секретарю міської ради.

Джерело:https://www.vgolos.zt.ua/sluhy-narodu-u-novohradi-chynovnykiv-miskrady-peresadyat-na-velosypedy/
Слуги народу: у Новограді чиновників міськради пересадять на велосипеди Слуги народу: у Новограді чиновників міськради пересадять на велосипеди Reviewed by seller72 on березня 13, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.