Поточний ремонт доріг у Житомирі розпочнуть у квітні з вулиці Соснової та проспекту Незалежності

На початку квітня, а при сприятливій погоді – раніше, КП «Управління автомобільних шляхів» планує розпочати поточний ремонт доріг у Житомирі.
Про плани на наступний місяць журналісту Житомир.info 22 березня розповів заступник керівника КП «УАШ» Дмитро Павлов.
«Поточний ремонт доріг плануємо розпочати в перші дні квітня, а при сприятливій погоді роботи можуть стартувати і раніше – уже з наступного тижня. Традиційно до Великодніх свят маємо відремонтувати Західне шосе, вулиці Соснову та Короленка. Також на квітень запланований поточний ремонт проспекту Незалежності та вулиці Грушевського, в тому числі роботи вестимуться на проблемній ділянці переїзду, що поруч з територією виправного закладу», - розповів Дмитро Павлов.
Заступник директора комунального підприємства також зазначив, що це не повний перелік ділянок, на яких у квітні працюватиме техніка, адже до поточного ремонту житомирських вулиць, окрім КП «УАШ», також залучатимуться підрядні організації.
Поточний ремонт доріг у Житомирі розпочнуть у квітні з вулиці Соснової та проспекту Незалежності Поточний ремонт доріг у Житомирі розпочнуть у квітні з вулиці Соснової та проспекту Незалежності Reviewed by seller72 on березня 25, 2019 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.